Tek bir sonuç gösteriliyor

Show sidebar
Kapat

Ahşap Bekçi Kulübesi

(KDV Hariç)
Ahşap bekçi kulübesi oldukça tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Turistlik bölgeler de daha fazla tercih edilen ürünümüz özel ölçüler ile üretilmektedir. Fiyat teklifi için aramayı unutmayınız.

Ahşap Bekçi Kulübesi

Ahşap bekçi kulübesi, bekçi mesleğini yapan kişilerin iş süresi boyunca barınması içim imal edilen konforlu alanlar olarak açıklanabilir. Eskiden plastik gibi malzemeden yapılan ahşap bekçi kulübeleri, günümüzde ahşaptan yapılmaktadır. Bunun nedeni ahşap malzemesinin içeriyi yazın daha serin, kışın ise daha sıcak tutmasıdır. Ayrıca ahşap daha steril ve doğal bir malzeme olduğundan da bekçi kulübesi yapımı için tercih edilmektedir.

Ahşap bekçi kulübesi, genellikle kare veya dikdörtgen şeklinde yapılmaktadır. Genellikle 1+0 şeklinde yapılsa da isteğe bağlı olarak daha fazla odaya sahip olarak yapılanları da mevcuttur.

Ahşap bekçi kulübesi metrekareleri tamamen kullanıcı isteğine bağlı olarak ölçeklendirilmektedir. Dileyen kişiler ahşap bekçi kulübelerinin içine mutfak veya banyo ilave ettirebilirler. Ahşap bekçi kulübelerini dilerseniz kare veya dikdörtgen şekilde imal ettirebilirsiniz. Ancak farklı şekillerde ahşap bekçi kulübeleri de bulunmaktadır.

Ahşap Bekçi Kulübesi Fiyatları

Ahşap bekçi kulübesi fiyatları kulübenin yapıldığı malzemenin türüne, kulübenin modeline ve ölçüsüne göre değişkenlik göstermektedir. Sert malzemeden yapılan ahşap kulübelerin daha pahalı olduğu görülmüştür. Ayrıca daha orta kaliteli ahşap bekçi kulübelerinin fiyatı daha uygundur.

Yine kulübenin ölçüleri genişledikçe fiyatı da aynı oranda artmaktadır. Ahşap bekçi kulübelerinin fiyatları 2.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir.

Ahşap Bekçi Kulübesi Ölçüleri

Ahşap bekçi kulübelerinin standart ölçüleri genellikle 2m x 2m şeklindedir. Ancak ahşap bekçi kulübeleri istenen ölçülere ve şekillere göre imal edilebilmektedir.